Brief

Siedem Ósmych – lifestylowy portal informacyjny.

Portale publikujące duże ilości treści, odwiedzane przez kilkadziesiąt tysięcy użytkowników miesięcznie, do tego starające się o wysokie pozycje w Google wymagają szczególnej uwagi. Zobacz jak obsługujemy i rozwijamy portal siedemosmych.pl

Zobacz stronę

Zapewnione usługi:
  • Opieka techniczna
  • Wsparcie specjalisty
  • Konsultacje koncepcyjne


Projekt

certyfikat ssl wordpress
bezpieczeństwo wordpress


Założenia

Siedem Ósmych jest nowym inspirującym portalem dla szukających możliwości rozwoju ludzi. Model biznesowy opiera się na ruchu reklamowym (banery od zewnętrznych dostawców), sprzedaży szkoleń, webinarów, e-booków oraz kursów online. W połączeniu z dużym ruchem na stronie daje to portal o skomplikowanej strukturze, z koniecznym modułem e-commerce. To zadanie dla nas – oprócz opieki techninej nad całą witryną, wspólnie z zespołem redakcyjnym pracujemy nad wdrożeniem rozwiązań, które zapewnią zgodne z modelem biznesowym przychody.

Rozwiązania

W ramach zapewnienia możliwości obsługi reklam (CPC/CPV) tworzymy dedykowaną portalowi wtyczkę, która pozwoli na wyświetlanie banerów reklamowych dostarczanych przez zewnętrznych dostawców. Spełnia ona takie wymagania jak:

  • wyświetlanie banerów w odpowiednich wymiarach
  • tworzenie kampanii – możliwość dodania kilku banerów w ramach jednej akcji marketingowej i zliczanie sumarycznych wyników
  • generowanie raportów – zliczanie klików oraz wyswietleń reklam
  • zabezpieczenie przed nieuczciwymi praktykami – zabezpieczenie przed wielokrotnymi kliknięciami i wyświetleniami tych samych użytkowników

Strona wkrótce zostanie wyposażona w moduł sklepowy z dedykowanymi rozwiązaniami do sprzedaży produktów online – ebooków, webinarów oraz szkoleń. Odpowiadamy za wszystkie rozwiązania, podobnie jak i za stałą opiekę techniczną.

Podsumowanie

Siedem Ósmych ma szansę stać się opiniotwórczym i inspirującym portalem internetowym, docierającym do tysięcy użytkowników. Z naszym wsparciem twórcy portalu mogą skupić się na tworzeniu treści i budowaniu oferty sprzedażowej, nie martwiąc się o zabezpieczenie i wsparcie witryny. Pozostajemy z nimi w stałym kontakcie, udzielając konsultacji z zakresu koncepcji i możliwych rozwiązań potrzebnych do działania serwisu.

Jesteś zainteresowany pakietami obsługi technicznej strony? Zapoznaj się z ofertą opieki, skontaktuj się z nami, a przedstawimy ofertę dedykowaną dla Ciebie.

Feedback

„Zakoduje” odkoduje i zaprogramuje, sprosta każdemu wyzwaniu, wykorzystując profesjonalne narzędzia i doświadczenie. Co ważne, terminowo wykonuje wszystkie zlecenia i to w adekwatnej cenie. Moja spółka korzystała z usług „Zakoduje” przy tworzeniu dwóch dużych projektów. Jestesmy w pełni usatysfakcjonowani efektem końcowym. Komunikowanie, fachowe uwagi podczas całego procesu tworzenia projektu zasługują na wyróżnienie. Dzięki temu współpraca z Panem Mateuszem była czystą przyjemnością.

Dziękuje i serdecznie polecam.

Ewa Kotlinska, CEO of BB Media
Łódź, ul. A. Struga 26
www.siedemosmych.pl