Brief

Wykonanie i wdrożenie kalkulatora kredytowego konsolido.pl

Założenia projektu opierały się na stworzeniu przejrzystej strony internetowej z rozbudowanym kalkulatorem kredytu konsolidacyjnego. Realizacja z 2019 roku, z dodatkowym wsparciem technicznym przez 6 miesięcy po wdrożeniu.

Zapewnione usługi:
  • Web Development
  • Front i Back-end Development
  • Szkolenie z obsługi WordPressa
  • Opieka techniczna


Projekt

kodowanie stron internetowych
kodowanie stron internetowych


Front-end

Na podstawie wytycznych i widoków dostarczonych przez klienta wykonano stronę typu one-page z rozbudowanymi sekcjami kalkulatora, formularza zgłoszeniowego oraz FAQ. Zaprojektowano zbiór okien pop-up zachęcających zarówno do dokonania kalkulacji kredytowej, jak i do pozostawienia danych kontaktowych w celu umówienia rozmowy ze specjalistą, co prowadziło do pozyskania leada sprzedażowego.

Back-End

Mechanizm kalkulatora oraz pop-upu, o ile frontendowo oparty o JavaScript, korzystał z języka php aby zapisać i wysłać do bazy lead pozostawiony przez użytkownika strony. W projekcie nie wykorzystano gotowych pluginów, stworzono własne dedykowane formularze, które pozwoliły na zapis danych do bazy oraz sporządzanie raportów na temat pozykanych klientów. Każde rozwiązanie zostało wdrożone w formie rozbudowanego pluginu Konsolido, poszczególne moduły wyśietlane zostały przez odpowiednie shortcody.


Podsumowanie

Projekt został objęty półroczną opieką techniczną, w czasie której właściciele strony prowadzili zarówno konsultacje na temat dalszego rozwoju portalu, jak i przechodzili szkolenia dotyczące obsługi własnego narzędzia dedykowanego do tego projektu.

Feedback

„Konsolido.pl powstało jako portal finansowy z zaawansowanymi kalkulatorami kredytowymi. Całość projektu powstałą w błyskawicznym tempie, zgodnie z oczekiwaniami. Na kazdym etapie projektu, wszystkie nasze uwagi były uwzględniane natychmiast i realizowane w bardzo szybkim tempie. Wsparcie posprzedażowe przekroczyło nasze oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i polecamy współpracę z Mateuszem z zakoduje.com.pl”

Wojciech Spychała, konsolido.pl

.